Garantili Self Leveling EpoksiDekoratif Epoksi KaplamaEndüstriyel Epoksi KaplamaFabrikalarda Epoksi Yol ÇizgisiGıda Fabrikası Epoksi Zemin KaplamaHastane Epoksi Zemin KaplamaHavuz Epoksi KaplamaŞeffaf Epoksi Zemin KaplamaAntistatik Epoksi Zemin KaplamaSu Deposu Epoksi KaplamaTeras Epoksi KaplamaPortakal Kabugu Desenli EpoksiEpoksi Beton Silimive uygun fiyatlar ile

Image

Epoksi Zemin Kaplama Uygulamalarımız Hangi Şehirlerdedir

Özer epoksi 26 yıllık epoksi uygulamalarındanki tecrübesiyle kullanıdığı malzeme kalitelesiyle sektörde fark yaratmak ve sektörüne teknolojik uygulama profesyonelliği hizmet kalitesi müşteri memnuniyet oranı ile yön vermektedir.

Özer Epoksi

Epoksi zemin uygulamaları birçok sektörde ve birçok farklı inşaat zeminlerinde uygulama çeşitliliği göstermektedir. Özer Epoksi profesyonelliği ile kullandığı malzeme kalitesiyle tüm Türkiye ye yayılan epoksi zemin kaplama hizmetimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan 26 yıllık epoksi zemin kaplama boya satış firmasıdır. ülkemizin her nktasında hizmet vermekteyiz. Özer Epoksi Tecrübesiyle tanışmak mutlu müşteri portföyümüzde yer almak isterseniz bize web sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Epoksi zemin kaplama uygulama örneklerimizi web sayfamızdaki referanslar bölümümüzden ayrıca youtube ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan daha detaylı görebilirsiniz.

Image
   ...

Güzeller Mah. 938/1 Sokak
NO:64 Kocaeli/Gebze

 

E-Posta
info@ozerepoksi.com
info@ozerepoksi.com.tr

  Telefon
  • +90 262 646 03 95
  Telefon
  • +90 532 455 89 84
Image

Arama yap