Garantili Self Leveling EpoksiDekoratif Epoksi KaplamaEndüstriyel Epoksi KaplamaFabrikalarda Epoksi Yol ÇizgisiGıda Fabrikası Epoksi Zemin KaplamaHastane Epoksi Zemin KaplamaHavuz Epoksi KaplamaŞeffaf Epoksi Zemin KaplamaAntistatik Epoksi Zemin KaplamaSu Deposu Epoksi KaplamaTeras Epoksi KaplamaPortakal Kabugu Desenli EpoksiEpoksi Beton Silimive uygun fiyatlar ile

Image

Epoksi Ürün tanıtımı

İki komperentli a.b. esaslı solventsiz malzemedir.

Epoksi Uygulama Şeklimiz

1) Zemine makine ile silme ve kırma işlemi yapılır ve vakumlu süpürge ile tozlar çekilir.
2) Zemin temizlenir
3) sl playmır astar rulo ile zemine sürülür zemindeki tozu öldürür
4) Eif komperantli emprenye astar A ve B komperantli bir birine karıştırılır içerisine özel kum koyularak karıştırılır.
5) Zemine döküp mala ile çekilir üzerine özel kum serpilir kuruduktan sonra zımpara ile taşlanır ve temizlenir. Artık Zemininiz Epoksi Kaplanmıştır. Sizin Onayınızdan Sonra Zemin Size Teslim Edilir.

Epoksinin Faydaları

Epoksi zemin kaplamasıyla zemininize farklı farklı desenlerde verebilirsiniz örneğin bir tablo koyabilirsiniz. Epoksi zemin kaplamaları su geçirmez bir yapıya sahiptir. Epoksinin ömrü uzundur, ağır şartlardaki yüksek performans beklenen yerler için tasarlanmıştır. Sürtünmelerden kaynaklanan statik elektrik üretimi çok düşük ölçülerdedir, antistatiktir. Binanızın yükünü büyük ölçüde arttırmaz , hafiftir. Epoksi uygulandığı alana estetik güzellik katar, gerek parlaklığı gerekse eksiz yüzeyi ile gözleri kamaştırır. Diğer zemin kaplamalarının aksine daha hızlı uygulanır buda zaman tasarrufunu sağlar. Epoksi zamanla direncini yitirmez güzelliği seneler sonrada ilk seferkinden farksızdır. Epoksi kaplamalar antistatik özelliktede üretilmekte ve mevcut elektiriği ortamdan uzaklaştırmada kullanılmaktadır. Epoksi kaplanmış zeminler hijyenik antibakteriyel tozumaz temizliği kolay parlak ve son derece görsel olarak şık ve uzun ömürlü olup her zemin için farklı uygulanabilir özelliktedir. Epoksi zemin kaplamalar istenilen her renkte üretilip uygulanabilmektedir.

Image
   ...

Güzeller Mah. 938/1 Sokak
NO:64 Kocaeli/Gebze

 

E-Posta
info@ozerepoksi.com
info@ozerepoksi.com.tr

  Telefon
  • +90 262 646 03 95
  Telefon
  • +90 532 455 89 84
Image

Arama yap