Garantili Self Leveling EpoksiDekoratif Epoksi KaplamaEndüstriyel Epoksi KaplamaFabrikalarda Epoksi Yol ÇizgisiGıda Fabrikası Epoksi Zemin KaplamaHastane Epoksi Zemin KaplamaHavuz Epoksi KaplamaŞeffaf Epoksi Zemin KaplamaAntistatik Epoksi Zemin KaplamaSu Deposu Epoksi KaplamaTeras Epoksi KaplamaPortakal Kabugu Desenli EpoksiEpoksi Beton Silimive uygun fiyatlar ile

Image

Epoksi Multilayer zemin kaplama

Çok katmanlı bir uygulama cinsidir.Epoksi Multilayer zemin kaplama Trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanılmaktadır.Epoksi Multilayer zemin kaplama yüksek mukavemet ve kimyasal dayınım açısından daha uygun olmasından dolayı endüstriyel alanlar depo otoparklar üretim alanları ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Epoksi Multilayer zemin kaplama parlak düz eksiz uygulanabilir. Epoksi Multilayer kaplama, yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve yarı pürüzlü – tam pürüzlü bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Tam mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır.

Avantaj ve Özellikleri

Epoksi Multilayer zemin kaplama Araç ve yaya tarfiğine müsaittir.
Epoksi Multilayer zemin kaplama Tamiri mümkündür.
Epoksi Multilayer zemin kaplama Temizlenmesi kolay ve pratiktir.
Epoksi Multilayer zemin kaplama Tozumasız ve estetik bir ortam oluşmasını sağlar
Epoksi Multilayer zemin kaplama su geçirimsiz olduğundan su izolasyon görevide yapar
Epoksi Multilayer zemin kaplama ortalama film tabaka kalınlığı 1.0mm- ile 5mm arasında değişir. Epoksi Multilayer zemin kaplama geniş renk seçenekleri ile dekoratif uygulamalar için uygundur. Epoksi Multilayer zemin kaplama yüzey isteğe bağlı olarak parlak veya tekstürlü olarak uygulanabilir.

Türkiye genelinde epoksi zemin kaplama ve uygulamalarda 20 tl den başlayan fiyatlarımızla 26 yıllık tecrübemizle 6 yıl garantili, ücretsiz keşif hizmetimiz mevcuttur.

 

Image
   ...

Güzeller Mah. 938/1 Sokak
NO:64 Kocaeli/Gebze

 

E-Posta
info@ozerepoksi.com
info@ozerepoksi.com.tr

  Telefon
  • +90 262 646 03 95
  Telefon
  • +90 532 455 89 84
Image

Arama yap