Garantili Self Leveling EpoksiDekoratif Epoksi KaplamaEndüstriyel Epoksi KaplamaFabrikalarda Epoksi Yol ÇizgisiGıda Fabrikası Epoksi Zemin KaplamaHastane Epoksi Zemin KaplamaHavuz Epoksi KaplamaŞeffaf Epoksi Zemin KaplamaAntistatik Epoksi Zemin KaplamaSu Deposu Epoksi KaplamaTeras Epoksi KaplamaPortakal Kabugu Desenli EpoksiEpoksi Beton Silimive uygun fiyatlar ile

Image

Havuz epoksi zemin kaplama özellikle günümüzde ki en çok tercih edilen kaplamalardan olmaktadır. Suya dayanıklı zeminler elde etmenizin mümkün olduğundan dolayı, apartmanların çatılarında bu uygulamayı yaparak, sizlerde istediğiniz gibi kaliteli bir havuz zeminine sahip olabileceksiniz.

Su altına yapılan izolasyon ile birlikte, epoksi uygulamalarında özellikle aralık bulunmuyor olmasından dolayı, su sızıntısı gibi sorunlarınız olmayacaktır.

Şap uygulamasının düzgün olması sonucunda sizlere istediğiniz gibi sızdırmaz bir alan sunuyor olmasından dolayı, sizlerde su kaçakları sorunlarından kurtularak, en iyi şekilde havuzlarınıza sizlerde havuz epoksi zeminkaplama işlemlerini yaptırabileceksiniz. 

Ayrıca havuz epoksi zemin kaplama sayesinde, havuzlarınız hijyenik bir şekilde ve oldukça kolay olarak sizlerde temizleme şansına sahip olacağınızdan dolayı, istediğiniz her an temizliklerinizi sizlerde hızlı ve oldukça temiz olarak yapma şansına sahip olacaksınız.

Firmamız alanında uzman olması ve sizlere en iyi hizmetleri sunuyor olmasından dolayı, sizin için istediğiniz gibi kaliteli bir havuz epoksi zemin kaplama yaptırmak ve böylelikle uzun yıllar aynı kaliteyi yaşamak oldukça kolay olacaktır.

Üstelik ücretsiz keşif hizmetlerimiz ile birlikte, sizlerde havuzlarınıza yaptırmak için hemen bize ulaşabilir ve en uygun fiyatlar ile epoksi kaplama yaptırabilirsiniz.

Image
   ...

Güzeller Mah. 938/1 Sokak
NO:64 Kocaeli/Gebze

 

E-Posta
info@ozerepoksi.com
info@ozerepoksi.com.tr

  Telefon
  • +90 262 646 03 95
  Telefon
  • +90 532 455 89 84
Image

Arama yap