Garantili Self Leveling EpoksiDekoratif Epoksi KaplamaEndüstriyel Epoksi KaplamaFabrikalarda Epoksi Yol ÇizgisiGıda Fabrikası Epoksi Zemin KaplamaHastane Epoksi Zemin KaplamaHavuz Epoksi KaplamaŞeffaf Epoksi Zemin KaplamaAntistatik Epoksi Zemin KaplamaSu Deposu Epoksi KaplamaTeras Epoksi KaplamaPortakal Kabugu Desenli EpoksiEpoksi Beton Silimive uygun fiyatlar ile

Image

Portakal Kabugu Desenli Epoksi Zemin Kaplama iki komponentli,solventsiz yarı mat  bir reçine türüdür.İçeriğinde solvent bulunmadığından yanıcı özelliği yoktur.Bir çok renk seçeneği mevcuttur.

Portakal Kabuğu Epoksi uygulanacak zemin yeterli basınç ağırlığına sahip olmalıdır.(25 N/mm2)

Portakala Kabuğu Epoksi uygulama yapılacak zemin kimyasal ürünlerden,tozdan,yağdan temizlenmeli ve kuru olmalıdır.

Portakal Kabuğu Epoksi depolar,bakım-onarım atölyeleri,gıda imalat sanayi,yemek üretim fabrikaları,liman ve tersaneler,tekstil sanayi,otomotiv sanayi,arıtma ve atık su tesislerinde,hangarlar,otoparklar,her türlü araç ve makina basınçına maruz kalan zeminlere uygulanır.

Portakal kabuğu desenli epoksi diğer epoksilerden ayıran en büyük özelliği zeminde isminden de anlaşıldığı gibi portakal kabuğuna benzer bir görünüm oluşturmasıdır.

Portakal Kabuğu Epoksi ekonomiktir.

Bu epoksi çeşidi yüzeyde bıraktığı desen ve içeriğinden dolayı zeminde kaymazsızlık oluşturur. İnsan ve araç trafiğinin yoğun olduğu işletmelerde bu uygulama tercih edilir. Sıvı ile alakalı iş ortamlarında kaymazlık oluşturarak güvenli yürüyüş sağlar.Temizliği kolaydır,bakteri ve haşerat barındırmaz,sağlığa zararı yoktur.

 

Image
   ...

Güzeller Mah. 938/1 Sokak
NO:64 Kocaeli/Gebze

 

E-Posta
info@ozerepoksi.com
info@ozerepoksi.com.tr

  Telefon
  • +90 262 646 03 95
  Telefon
  • +90 532 455 89 84
Image

Arama yap