Garantili Self Leveling EpoksiDekoratif Epoksi KaplamaEndüstriyel Epoksi KaplamaFabrikalarda Epoksi Yol ÇizgisiGıda Fabrikası Epoksi Zemin KaplamaHastane Epoksi Zemin KaplamaHavuz Epoksi KaplamaŞeffaf Epoksi Zemin KaplamaAntistatik Epoksi Zemin KaplamaSu Deposu Epoksi KaplamaTeras Epoksi KaplamaPortakal Kabugu Desenli EpoksiEpoksi Beton Silimive uygun fiyatlar ile

Image

Bir çok işletme de tercih edilen epoksi zemin kaplama, özellikle kolay temizliği, esnekliği, kaliteli görüntüsü ile sürekli olarak kullanılmaya devam etmektedir. Bunun yanında dekoratif epoksi zemin kaplama olarak tercih edilen şeffaf epoksi zemin ile sizlerde istediğiniz gibi en iyi şekilde görsel anlamda zengin bir zemine sahip olacaksınız.

Firmamız şeffaf epoksi zemin kaplama alanında uzman olmasından dolayı, doğru çalışmalar yapmak ve böylelikle kaliteyi her açıdan yaşayabilmek sizin için artık mümkün olabilecek ve sizlerde en iyi şekilde istediğiniz zemine sahip olabileceksiniz.

Şeffaf epoksi zemin kaplama uygulamasının en önemli avantajı hiç kuşkusuz istediğiniz gibi güzel bir görüntü elde etmenizdir. Uygulama öncesinde zemine istediğiniz görüntüyü verebilir, resim çizdirebilir, renkler ile güzel bir ahenk elde edebilirsiniz.

Sonrasında ise yapmış olduğunuz bu görsel görüntünün üzerinden şeffaf epoksi zemin kaplama yaparak, yıllar boyunca bu görüntüyü sizlerde en iyi şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede vermiş olduğunuz emeklerin hiç biri ziyan olmayacak ve dekorunuza sizlerde zeminlerinizden başlama şansına sahip olabileceksiniz.

Ücretsiz keşif hizmetimiz ile birlikte, sizin için istediğiniz gibi harika bir epoksi zemin kaplama yaptırmanız çok kolay olacağı için, sizlerde artık kaliteli bir şeffaf epoksi zemin kaplama için bize müracaat edebilir ve sizlere en iyi çalışmayı yaparak, sizlerinde istediğiniz gibi güzel bir zemine sahip olmanızı sağlayabilirsiniz.

 

Image
   ...

Güzeller Mah. 938/1 Sokak
NO:64 Kocaeli/Gebze

 

E-Posta
info@ozerepoksi.com
info@ozerepoksi.com.tr

  Telefon
  • +90 262 646 03 95
  Telefon
  • +90 532 455 89 84
Image

Arama yap