Garantili Self Leveling EpoksiDekoratif Epoksi KaplamaEndüstriyel Epoksi KaplamaFabrikalarda Epoksi Yol ÇizgisiGıda Fabrikası Epoksi Zemin KaplamaHastane Epoksi Zemin KaplamaHavuz Epoksi KaplamaŞeffaf Epoksi Zemin KaplamaAntistatik Epoksi Zemin KaplamaSu Deposu Epoksi KaplamaTeras Epoksi KaplamaPortakal Kabugu Desenli EpoksiEpoksi Beton Silimive uygun fiyatlar ile

Image

Teras epoksi zemin kaplama özellikle günümüzde ki en çok tercih edilen kaplamalardan olmaktadır. Suya dayanıklı zeminler elde etmenizin mümkün olduğundan dolayı, apartmanların çatılarında bu uygulamayı yaparak, sizlerde istediğiniz gibi kaliteli bir çatıya sahip olabileceksiniz.

Tabi ki sadece teras için değil, çatı altı içinde tercih edilen teras ekopsi zemin sayesinde, sizlerde istediğiniz gibi kaliteli bir terasa sahip olabileceksiniz.

Su altına yapılan izolasyon ile birlikte, epoksi uygulamalarında özellikle aralık bulunmuyor olmasından dolayı, su sızıntısı gibi sorunlarınız olmayacaktır.

Şap uygulamasının düzgün olması sonucunda sizlere istediğiniz gibi sızdırmaz bir alan sunuyor olmasından dolayı, sizlerde su kaçakları sorunlarından kurtularak, en iyi şekilde çatılarınıza ve teraslarınıza sizlerde teras epoksi zeminkaplama işlemlerini yaptırabileceksiniz.

Epoksi zemin sayesinde direk olarak güneş ışığından zarar görmeyen bir yapıda terasınız olacağı için, her hangi bir kötü hava koşullarında yada kavurucu sıcaklarda sizlerde teraslarınızı uzun yıllar en iyi şekilde kullanabileceksiniz.

Ayrıca teras epoksi kaplama sayesinde, teraslarınızı hijyenik bir şekilde ve oldukça kolay olarak sizlerde temizleme şansına sahip olacağınızdan dolayı, istediğiniz her an temizliklerinizi sizlerde hızlı ve oldukça temiz olarak yapma şansına sahip olacaksınız.

Firmamız alanında uzman olması ve sizlere en iyi hizmetleri sunuyor olmasından dolayı, sizin için istediğiniz gibi kaliteli bir teras epoksi zemin kaplama yaptırmak ve böylelikle uzun yıllar aynı kaliteyi yaşamak oldukça kolay olacaktır.

Üstelik ücretsiz keşif hizmetlerimiz ile birlikte, sizlerde terasınızı yaptırmak için hemen bize ulaşabilir ve en uygun fiyatlar ile epoksi kaplama yaptırabilirsiniz.

Image
 

Güzeller Mah. 938/1 Sokak
NO:64 Kocaeli/Gebze

E-Posta
info@ozerepoksi.com

Telefon
  • +90 262 646 03 95
Telefon
  • +90 532 455 89 84
Image

Arama yap